Kombi 1.9 diesel 3ulse me kabin te mbyllur -96

Shitet nga: fatiii 02 Gsh 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet kombi 1.9diesel me kabin per trepersona


Kombi esht 1996 dhe regjistrim i skaduar ama i qlajmruar esht


Pranojm ndrrim me ndonje vetur familjare diesel me ndrrim ka tjeter qmim

viber +37745388388
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim