LANCIA 1.1 RKS

Shitet nga: Naser 09 Dhj 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Lancia
Modeli: Ypsilon
Vetura eshte ne top forme regjistrim ka mbi 8 muaj. Per info tjera mund te bisedojme ne tel 044/264519 dhe te njejtin numer ne VIBER.

Bej edhe ndrrim me ndonje veture tjeter me te shtrenjte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim