MERCEDES 2.O DIZEL 1986 -86

Shitet nga: driton 11 Qer 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mire teknike I ruajtur dhe mirembajtur mire ka felne te bukura dhe goma te mira poashtu ka regjistrim edhe 11 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim