MERCEDES BENZ 2.O DIZEL 1986

Shitet nga: driton 25 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mire teknike I ruajtur dhe mirembajtur mire ka felne te bukura dhe goma te mira poashtu ka regjistrim edhe 11 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim