Mercedes 190

Shitet nga: hasim 05 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes mercedesin 190 dizell viti i 1985 ngjyr e kaltert regjistrim 1 vit hargjimmet i ka shum te vogla - i ruajtur qysh shihet ne foto punimin e ka shum t'mir - mundsi ndrrimi me passat 2 karavan ose opel astra me ndrrim 1600 euro per me shum informata ja dhe numrin e telefonit Mobil. 049809988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim