FITO Iphone dhe Internet falas ne IPKO

Shitet nga: Ipko 15 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Pershendetje i/e nderuar per te gjith ju qe perdorni telefonin mobile ipko, ofert e veqant per te gjith ju te moshes me shum se 45 vjet dergo sms ne numrin 50900 me kodin B9J4X dhe fitoni 500MB internet dhe futuni ne loj per te fituar iphone 6.
Faleminderit.
IPKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim