MB

Shitet nga: Berat 27 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
MERCEDES-BENZ E KLAS 200 CDi i Doganuar VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile, Komanda ne timon, Tempomat, Cd Radio, Bordkompjuter, 4 xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, 2 qelsa, , etj etj. Vetura esht shum ne gjendje te mir dhe te rujtne,ose ndrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim