Mercedes 200 dizel

Shitet nga: hysi 26 Nën 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1988
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes veturen Mercedes 200 dizell automatik vetura viti prodhimit 88 osht ne gjëndje shum te mir teknike pa as ni defekt dhe me servis te kryer
Regjistrim deri me 07 . 12 . 2017
Qmimi me marveshje
Për info. Kontaktoni ne numrin
045632671 ose ne viber
+37744489728
Ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim