shes veturen urgjent

Shitet nga: Mexhid tahiri 10 Mar 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
shes veturen tip mercedes 200 viti 1993 me qimim te volitshem,pasi motorri ka bllokuar,ka regjistrim dhe 4 muaj.vetem motorri i mongon tjerat jane nee gjendjee te mire.per me shume thirr ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim