Mercedes 250 DiZell

Shitet nga: Jakup 02 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet merrcedes 250 Dizell ne Gjendje shuum te mir i rujtun si brenda edhe jashta dhe matorrin Shuuuum te miir per ma shuuum info kontakto nr : 049108489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim