》Marcedes Benz

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Alush 04 Gsh 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Marcedesi punon shum mir ne. Gjendje te regull. Kush asht i intersum mundet te me thir ne hendi dhe. Do bisedojm asht i regjistrum 1 vit. Rigjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim