Mercedes E 270 -03

Shitet nga: mercedes E 270 21 Gsh 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shitet mercedes E270.automatik.hidralik.climatronik 2 zonale .karrika me nxemje.tempomat.fellne. pasqyre elektronike.airbag.navigacion.cd shangjer 6 cd.dritare elektronike. Shiber.karrika gjysem lekur elektronike. Senzor parkingi para dhe mbrapa.kuk per terheqje. Bagazh elektrnike hapje mbyllje.
timon elektronik levize poht,lart,para,mbrapa.
NDRRIM I MUNDSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim