Mercedes e270 avangard

Shitet nga: Valdrin 11 Maj 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shes Mercedes e270 Avangard ne gjendje extra shume te mir teknike si ne kareseri ashtu edhe ne motorr, Full extra
Dritat xenon Led
Stopa Led
Pasqyret me rrym
Shmigovaca ne pasqure
Automatik tip tronik
Fellne te veres + te dimrit
Me liber te servisit
Kilometra te skate 150503
Pa as nje defekt te vetem, muni me kontrollu ne qfar do servisi, kerri me nje fjal eshte per marakli!
I ardhur nga zvicrra dhe I garazhdun shum pak i vozitur edhe ne KS

info 049335007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim