shitet mercedes E 270

Shitet nga: Muhamet 09 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
mercedes e 270 avantgarde
automatik
diesel dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim