Mercedes-Vaneo

Shitet nga: Kastrioti 11 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo
Shitet vetura Mercedes-vaneo 1.7CDI i doganuar ne kosove 20-10-2015. vetura ka regjistrim deri me 20-10-2016 vetura esht shum e rujtun si mrena ashtu edhe jasht vetura ka hargjime shum te vogla per vetem 5litra ne 100kilometra,Abs,Esp,Airbega. vetura posedon senzora parkingu mrapa dhe para vetura ka gjamat me rrym pasqyret me rrym 4 gumat e reja per Dimer vlen te ceket vetura nuk esht hipotek mun te perkthehet menjeher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim