Mercedes vaneo 1.7 cdi AVANGARD

Shitet nga: Afrim 22 Pri 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vaneo
Vaneo eshte ne gjendje te mire i servisuar komplet dhe i ka 4 amortizatort te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim