Mini Cooper -04

Shitet nga: ilir 27 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
SHES MINI COOPER 1.6 BENZIN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJTUN SI BRENDA ASHTU DHE JASHT.
regjistrim RKS.
vetura posedon:
-ABS
-ESP
-AIRBAG
-XENON
-Klim
-HIDROULIK
-XHAMAT ME RRYM
-PASQYRET ME RRYM
-FELLNE 17-SHE
-MUZIK TMIR.

NDRRIMI I MUNDSHUM.
VIBER +37745520524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim