OPEL ASTRA G 1.6 16v FLM U SHIT

Shitet nga: astra 18 Tet 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
SHITET VETURA OPEL ASTRA 1.6 16V ECO TEC POSEDON REXHISTRIM DERI 29 09 2015. PLUS TPL PER MAQEDONI.

VETURA OSHT EXTREM NE XHENDJE TE RREGULLT E SERVISUAR RREGULLISHT ,ME RRYP DHAMZOR KOMPLET FILTERA VAJIN E MOTORRIT PARA 3000KM ETHE PAKNET E FRENAV IKA TE SAPO NDRRURA ME NI FJAL TIP TOP

VETURA OSHT NE EMRIN TIM PERSONAL DHE NUK OSHT NE HIPOTEK BANKARE PERKTHIMI MRENDA DITES TE PRONARI.

VETURA POSEDON EDHE GOMAT E DIMRIT ME BANDASH QE PERFSHIHEN NE KET QMIM.

EXTRA POSEDON

KLIMA AC NE FUNKSION
AIR BAG
PSHTETSE DORE
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDRORE
2QELSA
KOMANDA NE TIMON
XHAMAT ELEKTRONIK
TIMON SERVO
RADIO CD ORXHINAL E OPELIT
ABS
ESP
INTERJERIN SHUM TE PASTERT
FELLNE TE BUKURA
GOMAT E VERES
PASQYRET ME RRYM
KOMPLET XHAMAT KOLOR FABRIKISHT
FARAT E ZI FABRIKISHT TE VEQANT VETEM TEK 100 VJETORI
FILTRUES AJRI NE VETUR
MODELI EDITION 100,,,MODEL I VEQANT
VITI I PRODHIMIT FUNDI 2000,,,MODELI 2001.
VLEN TE CEKET ESHT VETUR FAMILJARE

VETURA OSHT E IMPORTUAR NGA XHERMANIJA POSEDON REXHISTRIMIN E DYT NE KOSOV RKS.

PER INFORMATA MAT HOLLSISHME KONTAKTO
KONTAKT PREJ ORES 08 DERI NE 22 FLM

TAG TAG TAG
OPEL ASTRA CORSA VECTRA INSIGNIJA GOLF 2 3 4 5 6MERCEDES BMW FIAT FORD CITROEN PASSAT TAUREG TAURAN AUDI PEZHO SHKODA ETJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim