OPEL VECTRA 2.0 U SHIT FLM MER JEPPPPPPPPP

Shitet nga: vectra 29 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Vetura Opel Vectra 2.0 DIZEL ECO TEC Motorr me zinxhir ne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim RKS,

==MODELI I VETURES EXSLUSIVE 2.0 DTI ECO TEC MOTORR ME ZINXHIR SHPENZIME MINIMALE.

==Vetura posedon komplet servisimin e posa kryer me filtera dhe vaj motorri ne servisin e autorizuar.

==Vetura osht ne emrin tim personal Garantoj per xhdo sen,bartja te pronari i ri pa problem ,nuk osht ne peng bankar ose lloj garantuesi.
----VITI I PRODHIMIT SAKT ESHT 03-04-2000
----REXHISTRIM KA SAKT ME 25-07-2015

----Klimatronik dy sezonale
----Vebaston per ncemje ekstra te automjetit
----Pasqyret funksionale me rrym
----Air bag para dhe ne ulse
----Bord dhe info kompjuter
----Mbyllje qendrore me modul
----Ulset me masazh nvarsisht prej nevojes se shoferit
----ABS
----ESP,Sistem stabilizimi xhat vozitjes ne ngrica,sezoni idimrit
----EBD,Sistem frenimi ne te 4 disqet njsoj rast emerxhence
----Interjerin shum te pastert ,
----Timon servo multifunksional
----Timon levizes sipas nevojes
----Komanda ne timon
----Radio CD,EMP3,
----Fellne te bukura 15 Coll
----Goma te reja te dimrit m+s +gomat e veres vin me makin ekstra
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Xhamat elektronik
----Hallogenka
----Kuken apo terheqsen
----Nxhyra metalike me perla nvarsisht nga koha ndryshon.

--Vetura osht ne xhendje te rregullt dhe shum e ruajtur si ne trapa ashtu edhe ne karoseri nuk don as mat voglin investim TIP TOP.

tag tag tag tag tag
opel astra corsa vectra zafira golf 1 2 3 4 5 6audi passat bora touran toureg tiguain fiat ford renault citroen peugeot merceds cdi bmw toyota etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim