OPEL VECTRA B U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: vectra 29 Pri 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Vetura Opel Vectra 2.0 ECO TEC Benzin ne xhendje extrem te rregullt e rexhistruar ne targa RKS posedon rexhistrim 9 Muaj.

==Vetura posedon komplet servisimin e posa kryer duke filluar nga rrypi dhamzor komplet setin ka garancion edhe 40000km,,,filterat komplet me vaj motorri para 2000km ne servisin e opelit ne prishtin.

==Vetura osht ne emrin tim personal Garantoj per xhdo sen,bartja te pronari i ri pa problem ,nuk osht ne peng bankar ose lloj garantuesi.----Klimatronik ne funksion.
----Pasqyret me rrym funksionale
----Air bag para dhe ne ulse
----Bord dhe info kompjuter
----Mbyllje qendrore me modul
----ABS
----TC.TRadicional Control
----ESP,Sistem stabilizimi xhat vozitjes ne ngrica,sezoni idimrit
----EBD,Sistem frenimi ne te 4 disqet njsoj rast emerxhence
----Timon servo multifunksional
----Timon levizes sipas nevojes
----Komanda ne timon
----Radio,EMP3,
----Fellne te bukura 15 Coll
----Goma te dimrit
----Interjerin shum te pastert pa duhan.
----Filtrues ajri mrenda vetures
----Xhamat elektronik
----Viti i prodhimit muaji i 12,98,,Modeli CD 99.


--PRESIM VETEM BLERS SERIOZ NE NR KON 044 000 000
.


TAG TAG TAG TAG TAG TAG
opel astra corsa vectra meriva zafira golf 2 3 4 5 6 audi passat bora polo fiat ford mercedes cdi bmw peugeot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim