Opel Senator -92

Shitet nga: Xoni de 29 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shes ose ndrroj opel senator 3.0 benzin-plin
esht i qlajmruar me te gjitha dokumentet
esht lekur mbrenda karriget me nxemje fellne te bukura si dhe shum sene tjera
por ndrroj edhe me motorr sport te jet mbi 600 kubik

ndrrimi i mundshum Kawasaki Ninja - Suzuki -Yamaha - Honda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim