Opel Vectra -98

Shitet nga: Skenda 08 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet vetura Opel vectra B 2.0 diesel , viti i prodhimit 1998 , regjistrim ka deri ne fund te marsit 2015 , eshte ne gjendje te rregullt dhe çmimi eshte 2000 euro ose nderroj veturen me Lope me viç ferme Ose me vjeta ferme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim