Opel Zafira 1.9tdci -06

Shitet nga: opel zafira 06 Pri 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
shitet opel zafira 1.9 tdci automatic ne gjendje te mir dhe te shkelqyer viti esht 2006 regjistrim i skaduar qe 2muj hipotek nuk esht menjeher mun te perkthet mund te behet ndrrim me ndonje vetur ma te lir ama viti te jen mbi 2000

viber 045-388-388

vetura esht per 7persona si dhe vetura e ka servisin e kryer
ka ulset e para me nxemje ka sport esp etj i ka 173.000km
automatik tip tronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim