Opel Astra -03

Shitet nga: Opel astra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 1.7 dti e ardhun nga jasht
Me dogan te paguar viti 2003 full extra
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Posedon klimatronik
Ulse rikaro
Kromizim
Fellne
Dritare elektronike
Pasqyre elektronike
Esp
Asr
Etj
054238530
049238750
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim