Opel Astra

Shitet nga: Burim 20 Mar 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
osht ne gjendje te rregull sa po osht rigjistruar dhe ka deri 16/03/2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim