Opel Astra1,7 Dizel Viti 92

Shitet nga: Afrim 05 Jan 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes Opel astra viti 92 Dizel 1,7 gjendje te rregull ka kastefoni te mir me Cd ja hidroliki dhe kah rigjistrim deri 22,04,2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim