Opel astra 1.7 CDTI viti 2004

Shitet nga: Nn 21 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR   4 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet vetura opel astra 1.7 cdti motor japan EKO TEC viti i prodhimit ne fund te 2004 model i 2005 vetura ka rexhistrim edhe 10 muj eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura ka Klimatronic,abs,xhama electronik,pasqyre elektrike etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim