Opel astra 1,7 Dizel viti 92

Shitet nga: Afrim 05 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Opel Astra1,7 Dizel i regjistrum kah 22,04,2016 kah felne aluminit dhe ika Goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim