SHES OPEL CORSA 1.4 BENZIN 10 muaj rks

Shitet nga: Adnan 27 Gsh 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
SHES OPEL CORSA 1.4 BENZIN VITI 1997 E REGJISTRUAR RKS DERI NE QERSHOR 2016 KA SERVO ABS CENTRAL ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE NE KAROSERI NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM.
KONTAKTONI NE 049464651.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim