shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: gokfi 09 Mar 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
golfi eshte 1.9 disel thjesht,shum i rujtun servis krun ne gjendje mire mkerkoj ndrrim me opel corsa nga 2002 ekendej mpres njeri sexioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim