Opel signum 3.2 Sport

Shitet nga: Esad 02 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Shes Opel Signum 3.2 ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga zvicrra ësht pa dogan dhe pa homologim,Posedon të gjitha opsionet e mundshme ndrrim nuk bëj qmimi mund të negocijohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim