Opel Vectra 1.6 benzin -90

Shitet nga: Jetmir 20 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra 1.6 me shpenzime shum te vogla dhe esht shum e rujtun ka regjistrim deri me 27.04.2016

Viber:+37744221540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim