Opel Vectra B -98

Shitet nga: Qerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura opel vectra B diesel 2000k eco tek vetura osht e paqt si mrena ashtu edhe jasht viti 1998 I regjistruar deri 25-10-2016 I servisuar dhe I kompletuar dhe ka felne aluminit me gomat e dimrit BEJM EDHE NDRRIM ME VETURA TJERA nr.kontaktus 044 497 095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim