Opel Vectra

Shitet nga: hashim 01 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet Opel Vectra Automatik 1 vite regjistrim, 4 gomat e veres dhe te dimrit,Klime, ABS, Airbik, Xhamat elektronik dhe pasqyret,
Ne gjendje shume te rregullt, te me kontaktojne vetem bleresit serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim