Opel vectra 2.0 viti 2004

Shitet nga: Opel 09 Shk 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Eshte ne gjendje shum te mir edhe optike edhe fizike eshte vetur e mirbajtur ne servisa dhe qmim eshte i arsyshem ka regjistrim deri me 15.12.2016 viti prodhimit 2004 eshte 2.0 dizel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim