Vekter plin benxin

Shitet nga: Behari 22 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura opel vectra plin benxin ne gjendje te rregullt dhe i regjistruar deri ne nentor 2016.
Me goma te dimri te katertat.
Centralla i punon.
Qmimi 1500€
Mund te na kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim