Opel Zafira -06

Shitet nga: flamur lepaja 11 Shk 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shes ose nderroj veturen e Tipit "Opel" Zafira me 7 ulese.Vetura eshte shume e ruajtur dhe ne gjendje te rregullt. Tabelat KS , rexhistrim deri nenentor 2016.Po ashtu ka mundesi nderrimi me veture me te vogel :Passat, Audi ose Bmw 320 d-me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim