Shes OPEL ZAFIRA 2.2DTI

Shitet nga: Ahmet Latifi 12 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92KW 125PS VITI I PRODHIMIT 21.10.2003 MODEL Njoy 2004 MOTORRI ME ZINGJIR ( SIKURSE MERCEDES - JO RRYPË DHEMBZOR ) E POSA ARDHUR NGA ZVICRRA SHUM E MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT EXTRA POSEDON ME 7-ULËSE TEMPOMAT KLIMA FUNKSIONALE DRITA MJEGULLE KOMANDA NE TIMON SERVO TIMONIN TIMONIN LEKUR ABS EDHE ESP KARRIGA ME NXEMJE ALARM E CENTRALL XHAMA ME RRYME PASHQYRA ME RRYME MUZIK ME RADIO DHE KASET GUMA M+S SHUM TE MIRA MICHELIN QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT LIBER SERVISI GJITHMON E SERVISUAR NE OPEL.
Regjistrimi i par ne kosov osht regjistruar qe 1 muj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim