Shitet ose nderrohet!

Shitet nga: Flamur 16 Jan 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 750 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shitet vetura si me larte .Vetura eshte ne gjendje shume te mire.servis te rregullt, goma vere dhe dimri te reja , rexhistrim deri ne nentor 2016 .Ka mundesi te bejme nderrim me Passat 1.9 , Audi 1.9 OSE BMW 320 d limo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim