Zafira B cdti 1.9 viti 0.6

Shitet nga: Menderes 09 Pri 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR   5 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Opel Zafira 1.9 CDTI modeli B
Me 7 ulse
Viti prodhimit:2006
Tabelat e huaja
Ne gjendje perfekte pa asnje verejtje
Kilometrazha 255.000


••VETURA POSEDON•
*Klime funksionale
*Airbag ne tere veturen
*Abs
*bordkompjuter
*Ekran te gjere
*Mbyllje qendrore
*2 qelsa
*Komanda te radios ne timon
*Komanda te bordkompjuterit
*Tempomat
*Xhamat elektronik
*Pasqyret elektronike
*Enterier te mire
*model me 7 ulse
*6+R shpejtesi
*Fellne te OPEL 16'

Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire
Punon perfekt pa asnje verejtje te mundshme
Nuk i nevojitet asnje investim
I rujtun si ne pamjen e jashtme ashtu ne enterier
Nuk eshte ne hipoteke dhe perkthimi behet menjehere
Veture familjare dhe shume i sigurte !

QMIMI:5400€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim