Peugeot 307 -03

Shitet nga: Dalmat 11 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes veturen Peugeot 307 Viti 2003 2.0 Diesel Rks 11 muaj regjistrim Vetura eshte ne gjendje te rregullt ka klim ABS si dhe Interierin shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim