Peugeot 044238530

Shitet nga: Pezho 05 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes pezho 206 1.4 HDI
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Posedon te gjitha serviset e kryera ne servis te autorizum
Klim
Abs
Air bag
Dritare elektronike
Pasqyre elektronike
Mbyllje qendrore
Komanda ne timon
Radio cd etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim