Peugeot 206 HDI -02

Shitet nga: Qazim 23 Jan 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes Peugeot 206 HDI viti i prodhimit 2002 me klime dy dyer ngjyr hiri eshte Dora e pare vet e kemi sjellur ne KS dhe vet e kemi doganuar regjistrim ka edhe 3-4 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim