Peugeot 307 -07

Shitet nga: H... 11 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
shes pezhon 307 1.6 e vitit 07 eshte shum e ruajtur dhe shum e mir ne shpenzime eshte regjistrimi i pare rks dhe ka regjistrim deri ne 2016 i ka 217.672 km tkaluara por i ka te vetat sepse i ka te gjitha librat e servist
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim