Peugeot 307 karavan -07

Shitet nga: Peugeot 04 Gsh 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
shes pezhon 307 karavan 1.6 shum e mir dhe shum e ruajtur e importuar nga zvicrra ne gjendje perfekte ka shpenzime shum te vogla ne lokal 4.5/100 ka regjistrim deri ne 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim