u shittt

Shitet nga: burim 04 Shk 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
shes pezho hdi karavan pa dogan e ardhur nga zvicrra , osht ne gjendje shum te mir si brenda ashtu dhe jasht, posedon librin e servisit komplet 185 mi te kalume origjinal, me full opcione
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim