PEUGEOT 405;

Shitet nga: edon 13 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Shes Peugeot ne gjendjee shum te miree , shum shum i ruajtun ne interier si nga jasht ashtu edhe mbrenda po ashtu pa gervishtje i mbajtur mire dhe i servisuar ,

Vetura posedon :

Goma te reja te veres
Shiber Elektronik ,
Xhamat elektronik
Centrall
Regjistrim deri ne fund te korrikut ;

Serviset te gjitha duke perfshire :Filteri Ajrit ,Filteri Naftes , Filteri vajit , vajin e sapo te nderruar , Koka e timonit , Diskat e ri , Gurtnet e reja para dhe mbrapa , Spanat e reja , Vilushkat e reja , etj .

Posedon Gomat e dimrit me fellne 15 , siq shifen ne foto .
Posedon dhe Gumat e veres me fellne te bukura.
Vetura eshte tiptop ska nevoje per asnje pik investimi ,
Pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim