Peugeot 406 2.0 HDI

Shitet nga: Limon Limani 17 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 406
vetura eshte ne gjendje te mirë kilometrazha eshte origjinale,diskat e frenave i ka treja te nderruara,posedon ABS , klim Klimatronike, sensor te shiut,drita te poshtme hallogenka te mjegulles, regjistrim ka deri me 23/06/2016 , ka 5 marshe manuale, po ashtu dhe 7 ulse te regjistruara ne librezë.
nr tel 37744559013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim