Peugeot 2.2hdi automatik -02

Shitet nga: fati 31 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 607
shitet peugeot me kto performanca.
-2.2 hdi diesel
-automatik tip tronic
-ulset elkur
-ulset e para dhe te mramtat me nxemje
allufellga
-senzora|
me nje fjal full exstra ja vlen me shiqu
rexhistrim edhe 8muaj
dhe munsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim