RISI Mobilje gjysem lekur te zez me shtof ngjyr ..

Shitet nga: ARSIMI 01 Mar 06:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes mobiljet gjysem lekur te zeza me shtof ngjyr vishnje siq shifem edhe ne foto ,jan shum te mira jan te perdorura por te ruajtura mir ,blersi serioz mundet me ardh edhe me i shiqu, pa problem . Mobiljet jan tresh dysh njish fotele dhe dy taboreta siq jan ne foto . Qka eshte shum e rendesishme Tepihun ia jap gratis ,tepihu eshte shum i mir she i shtrejt ,hali . Qmimin e kan te arsyeshem 700 euro ,eshte i arsyeshum sepse i kam bler shum me shtrejt 2300 euro . flm .cima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim